Sunday Morning © 2019
Wszystkie prawa zastrzeżone / All rights reserved
Sunday Morning

Niedzielny poranek to najlepszy
moment, aby pokazać Wam
moje zdjęcia :)
Dorota

Monia

16.04.2014
Portret

Moja 3 modelka podczas sesji w studio Grandessa- Monia. Wkrótce mama, ale to nie brzuszek był głównym bohaterem tej sesji. Mam wrażeniem że to jednak seksapil  i magnetyzm zwyciężył, ale to osądzcie sami.

Ulka. Tak, tylko jedna!

02.04.2014
Portret

Ula jako druga stanęła przed obiektywem na sesji w studio Grandessa. Hipiska, belle Francaise, świtezianka, japonka... czego tam nie było:) Cudownie odnajdywała się w kolejnych stylizacjach. A efekty  poniżej.

Gosia. Ange ou demon?

20.03.2014
Portret

Gosia jako pierwsza stanęła przed obiektywem sesji w studio Grandessa. To była długa i pracowita sobota. Za nią przyszła kolej na Ulę i Monię, ale to w kolejnym odcinku.

Makijaż: Agnieszka Kruszewska

Gusia

19.01.2014
Portret

Gusia- piękna i seksowna wkrótce-mama od wielu lat uprawia jogę. Zaczęliśmy więc od pozycji z jogi i byłam pełna podziwu dla jej umiejętności- mimo 9 miesiąca i bliźniaczek w brzuszku ma świetną kondycję no i przepiękne ciało. Pozazdrościć. A dobra kondycja na pewno się już wkrótce przyda bo Julka i Amelka bardzo już się domagają zapoznania ze świetem. Powodzenia Gulinko! Dużo szczęścia i miłościa dla Was.

Beata i Kuba

24.09.2013
Portret

To była bardzo krótka sesja, 20 minut tuż przed zachodem słońca. Łapaliśmy ostatnie promienie słońca, w tym dniu - pewnie jednym z ostatnich ciepłych tego roku.

Ola i Marysia

16.09.2013
Portret

Ola piękna mama i Marysia sama słodycz. A dla mnie czysta przyjemność fotografowania.

Beata i Ola

22.07.2013
Portret

Beatę i Olę znam od dziecka, pamiętam je jako małe dziewczynki, z którymi bawiła się moja siostra. Pięknie wyrosły dziewczyny:) Sesja odbyła się w lesie i nad "trzecią tamą"- w miejscach gdzie wszystkie spędzałyśmy dużo czasu jako dzieci.

Ewa, Darek i Bruno w brzuchu

28.05.2013
Portret

Wrzucam szybko te zdjęcia jeszcze ciepłe, wczoraj robione - bo za chwilę będą już nieaktualne:) Ewa, Darek i Bruno - jeszcze w brzuchu. Powodzenia Kochani!

Magda i Szymon

27.03.2013
Portret

Młoda mama i jej zafascynowany dużym obiektywem synek. Musiałam zmienić obiektyw bo nie chciałam, żeby na wszystkich zdjęciach miał minę jak na pierwszym.

Sunday Morning © 2019 / Wszystkie prawa zastrzeżone / All rights reserved